Didi – nová masérka

Didi – je mladá (18) a zcela nová masérka v našem studiu. Má štíhlou postavu,kterou zdobí různá tetování. Dlouhé, tmavé vlasy a její modré oči skrývají tajemství a vyvolávají zvědavost a touhu.
Didi je narozena ve znamení Lva a vyzařuje jak charisma tak sebevědomí.

 

Renča

Jmenuji se Renča (22) a i když sem ve studiu Perla nová, práci erotické masérky jsem si zamilovala. Snažím se do masáží vložit kus sebe i svého těla – jsem vášnivá a zároveň kreativní a hravá. Mám drobnou, štíhlou postavu. Těším se na Tvoji návštěvu…

 

Veronika

Zastavte čas a dopřejte si chvíli klidu s naší masérkou Veronikou (38). Je narozena ve znamení ryb a její něžné ruce mají sílu zmírnit veškeré napětí a stres. Při masáži od ní ucítíte, jak každý dotek přináší novou energii do vašeho těla. Uvolnění, které nabízíme, je cestou k vašemu vnitřnímu klidu. Nechte se unést do světa, kde vaše pohoda je na prvním místě!

 

Tiffany

Krásný den gentlemani, jmenuji se Tiffany (22). Mé šikovné ruce Vás přivedou na vrchol blaha a rozkoše…přijď a u mne zapomeneš na všední starosti běžného dne. Má masáž tĕ pohladí nejen na duši, ale také je nabitá energii, erotikou a vášní….

 

Linda

Ahoj, představím se. Jmenuji se Linda (27), jsem dlouhovlasá modrooká brunetka s přírodním poprsím číslo 5. Něžnost i divokost miluji, umím se přizpůsobit. Jsem komunikativní. Ráda si tě zhýčkám. Proto mě neváhej navštívit a věř, že nebudeš litovat.