Co o nás píší?

Líbilo se Vám u nás? Napište nám svůj zážitek a zkušenost s naším salonem. Váš komentář bude zveřejněn anonymně.

Děkujeme Vám!

 

 

10 + 8 =

Robin / 16-02-2024

Pěkně zařízený salon, bezproblémové parkování, občerstvení, masérka Erika nádherná, komunikativní, masáž byla špičková. 10/10 doporučuji.

Dý / 16-02-2024

Masážní salon je situovaný v novostavbě a je opravdu na úrovni. Byl jsem na masáži u Eriky. Slečna vypadá ve skutečnosti lépe, než na fotkách. Je velmi příjemná a šikovná. Určitě se k ní znovu vrátím. Mohu vřele doporučit.

Marťas / 14-02-2024

Masážní salón v moderně zrekonstruovaném domě s parkováním ve dvoře už tak působí dobrým dojmem. Masérka Linda Vás uhrane svými přednostmi, profesionálním přístupem a velmi milou povahou a dokáže navodit opravdu intimní atmosféru.

Michael / 14-02-2024

Během 14 dnů jsem podruhé navštívil Lindu. Jedním slovem = Bohyně. Nádherné velké přírodní prsa, intenzivní zážitek, skvělá masáž a úžasný závěr. Můžu jen doporučit.

Pavel / 14-02-2024

Byl jsem dnes, vše nové, voňavé, krásné, diskrétní příjemné prostředí. Linda prostě boomba ! jsem dost náročný zákazník a ona předčila mé nároky, už se těším na další návštěvu. Za mě 11 z 10 možných bodů !

Marek / 13-02-2024

Diskrétní parkování, luxusní a čisté prostory. Masáž od Tiffany mě přivedla na vrchol blaha, velice milá a šikovná holka, která se při masáži nebojí přitlačit a nejedná se o pouhé hlazení, ale opravdu o příjemnou masáž. Těším se na další návštěvu.

Kubiček / 01-02-2024

Ve stručnosti opravdu čisté voňavé prostředí, parkování bez problémů, velice milá masérka, pití samozdřejmostí co se masáže týče nelze nic vytknout,budu se těšit na další návštěvu.

František / 16-01-2024

Salon je super, dům po rekonstrukci, takže všechno nové. Parkování přímo a salonu. Masérka Linda je velice příjemná a šikovná. Případným zájemcům určitě doporučuji.

Jan / 21-11-2023

Byl jsem u Vás na masáži poprvé a po pár minutách po příchodu jsem věděl, že to nebude naposledy. Milý a přívětivý přístup masérky od samého začátku, krásné a moderní prostředí, parkování přímo v areálu. Objednal jsem se na Nuru masáž s masérkou Lindou a celé to byl jeden úžasný hodinový zážitek u kterého jsem se modlil, aby nikdy neskončil. Šikovnost masérky a celý průběh masáže byl na velice vysoké úrovni. Ještě jednou touto recenzí děkuji za prožitou zkušenost a již nyní se těším na další návštěvu.